lekarna@lekarnasvjosefa.cz

Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
NOVINKY! SUNAR, NUTRILON, HAMI, NESTLÉ, HiPP...

Kojenecká výživa za výhodné ceny doplněno o novinky!

2.3.2019 | více

HiPP BIO kosmetika AKCE až -20% + NOVINKY

Objevte kvalitní přírodní suroviny a složení bez konzervantů, emulgátorů a parabenů. Kosmetika HiPP je tou nejjemnější péčí pro miminko i celou rodinu.

2.3.2019 | více

KAWAR kosmetika z Mrtvého moře! Sleva až -16%!!!

KAWAR vybrané druhy na našem eshopu se slevou až 16%!

19.2.2019 | více

Další novinky…

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, Ge Money, ČSOB, Fio Banka, QR platba, superCASH

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

NOVINKA V LÉKÁRNÁCH ČR! ZRYCHLEME VÝDEJ E-RECEPTŮ V LÉKÁRNÁCH!

NOVINKA V LÉKÁRNÁCH ČR! ZRYCHLEME VÝDEJ E-RECEPTŮ V LÉKÁRNÁCH!NOVINKA V LÉKÁRNÁCH ČR! ZRYCHLEME VÝDEJ E-RECEPTŮ V LÉKÁRNÁCH!

Stáhněte si aplikaci Lékárny v ČR zdarma do svého mobilu, ušetříte čas sobě i nám, lékárníkům. Děkujeme!

Pomocí této aplikace (oficiálně vydané Českou lékárnickou komorou 15.10.2018) se jednoduše a spolehlivě převede SMS identifikátor eReceptu (12-místný kód) od Vašeho lékaře na čárový kód, který v každé lékárně rychle načteme. 

Dosavadní způsob ručního přepisování unikátního kódu z SMS zprávy je časově náročný (představte si, že máte např. 4 recepty, časová náročnost takového výdeje mnohonásobně narůstá). Existuje také riziko chyby při přepisu. Navíc samotné množství "SMS e-receptů" neustále roste. 

Aplikace je dostupná zdarma pro Android v GooglePlay, kde si ji doposud stáhlo více než 16 tisíc uživatelů, a nově také v AppStore pro systém iOS. 

V aplikaci je možné dohledat všechny lékárny v ČR. Po propojení s navigací dokáže pacienta navést k té nejbližší a obsahuje důležité informace včetně adres, kontaktů a otevírací doby. Další praktickou funkcí je možnost vyhledání lékárny dle specializace v oblasti poradenství, například při odvykání kouření, snížení hmotnosti či screeningu diabetu a péče o diabetické pacientyAplikace vyhledá i lékárny specializované na poradenství a péči o pacienty s Alzheimerovou chorobou.

Od 15. 10. probíhá v lékárnách po celé ČR kampaň pro rozšíření mobilní aplikace mezi další uživatele. Pacienti mohou navštívit svou nejbližší lékárnu, ve které jim lékárník případně pomůže se stažením a instalací aplikace do mobilního telefonu. V lékárnách budou k dispozici také informační plakáty a letáky.

Aplikace Lékárny v ČR ke stažení v GooglePlay

Aplikace Lékárny v ČR ke stažení v AppStore

Více informací na: www.lekarnickekapky.cz


Další novinky …»X Pop-up okno header obrázek


Výhody pro registrované!

 

Získejte zákaznické výhody jako registrovaný zákazník v našem e-shopu.

Zaregistrujte se v našem e-shopu.