Physiomer Baby Hypertonic 60ml (1/2020)

PDK 9354474
Výrobce OMEGA FARMA
FTS do nosu
Stav skladem
Počet

Ušetříte 124 Kč ( -61 %)

203 Kč
79 Kč

100% neředěná mořská voda v hypertonické koncentraci (22 g/l) bez konzervačních látek. Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení. Od 1 měsíce věku.

Physiomer Baby Hypertonic hypertonický 60ml

 

Charakteristika

100% neředěná mořská voda v hypertonické koncentraci (22 g/l) bez konzervačních látek, od 1 měsíce věku.

Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku PHYSIOMER Hypertonic zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného účinku bez rizika vzniku návyku.

Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení. Zprůchodňuje nosní cesty ucpané v důsledku nachlazení, zánětu vedlejších nosních dutin nebo alergické rýmy.

Uvolní ucpaný nos při rýmě, nachlazení nebo zánětu nosohltanu. Snižuje otok tím, že odvádí nadbytečnou tekutinu ze zduřelé nosní sliznice. Urychluje úlevu od symptomů rýmy. Pomáhá obnovit dýchání a pohodu při spánku a krmení.

Bezpečnost

Je zcela bezpečný, nenávykový, bez přídavků léčiv, bez rizika interakcí s léky. Nevysušuje ani nepoškozuje nosní sliznici, neovlivňuje chuť. Bez konzervačních látek, unikátní balení bez dráždivých hnacích plynů. Na rozdíl od ostatních fyziologických roztoků je tento bohatý na přírodní minerální látky. Physiomer je obsahuje v původní koncentraci a díky tomu má optimální pH.

Bezpečná a šetrná aplikace díky trysce Comfort tip s jemným rozprašovačem.

Použití

1–2 vstřiky do každé nosní dírky dle potřeby.