OMEGA PHARMA Panthenol Omega tělové mléko po opalování ALOE vera 9% 250ml

PDK 945941
Výrobce OMEGA FARMA
FTS po opalování
Stav skladem
Počet

Ušetříte 60 Kč ( -32 %)

183 Kč
123 Kč

Tělové mléko Panthenol forte 9% je dále obohaceno o ALOE vera, alantoin a vitamín A, E a F. Tělové mléko je vhodné pro všechny typy pokožky k celoročnímu ošetření kůže.

Omega Pharma Panthenol Omega tělové mléko ALOE vera 9% 250ml 

Tělové mléko Panthenol forte 9% s ALOE vera obsahuje vysoké množství D-panthenolu, který pomáhá hydratovat a regenerovat podrážděnou pokožku.

Tělové mléko Panthenol forte 9% s ALOE vera je dále obohaceno o aloe vera, alantoin a vitamín A, E a F. Tělové mléko je vhodné pro všechny typy pokožky k celoročnímu ošetření kůže. Lehce se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

  • obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci
  • ALOE VERA pro extra vysokou hydrataci pokožky
  • příjemná parfemace
  • navíc alantoin a vitamínový komplex
  • bioaktivní ochrana pokožky proti stárnutí

 

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky svému složení tělové mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky, napomáhá její rychlé regeneraci, obnovuje elasticitu pokožky a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Přípravek neobsahuje parabeny ani chemické konzervační látky či barviva, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči. Pokožka je zregenerovaná, hydratovaná a hebká na dotek.

TIP: Vhodné i pro celoroční péči o pokožku.

Použití: Nanášejte dle potřeby na suchou pokožku množství o velikosti 1-2 lískových oříšků. Jemně rozetřete. Neoplachujte.

Balení: 250 ml