O lékárně

Vítáme Vás v INTERNETOVÉ LÉKÁRNĚ SV. JOSEFA, kterou provozuje na základě povolení Státního ústavu pro kontrolu léčiv stejnojmenná kamenná lékárna v Českém Těšíně.

KAMENNOU LÉKÁRNU SV. JOSEFA jsme otevřeli v roce 1991 v pohraničním česko-polském městě, Českém Těšíně, v jeho příměstské části Svibice. Jsme soukromá veřejná lékárna s majiteli z lékárnické generace s tradicí osobního a přívětivého přístupu.

Náš zkušený a odborně vzdělaný personál vám poskytne odborné informace o léčivech vázaných na lékařský předpis, léčivých přípravcích volně prodejných, potravinových doplňcích a léčebné kosmetice. Náš kolektiv se vyznačuje maximální vstřícností a individuálním přístupem k našim klientům, naprostou samozřejmostí je odborné poradenství v rámci správné lékárenské péče. Naší prioritou je zákazník sám a děláme vše pro to, aby odcházel s našimi službami spokojen a dostatečně informován.

V rámci poradenství pomáháme s léčbou běžných zdravotních potíží v režimu volně prodejných přípravků např. nachlazení, alergie, trávicí obtíže, běžná poranění, nespavost; poskytujeme taktéž poradenství při odvykání kouření a obezitě (k dispozici jsou informační letáky, brožury s dietami a odborné tiskopisy, vzorky kosmetiky). V oddělené skryté části výdejny nabízíme měření krevního tlaku a tepu (tlakoměr fy Hartmann), měření obvodu pasu, výpočet BMI a komplexnější rozbor Vaší farmakoterapie (správné užívání léků, interakce a nežádoucí účinky léčby). Čas strávený v naší lékárně si můžete zpříjemnit ochutnávkou čajů Herbex zdarma.

Nacházíme se v budově zdravotnického centra, kde můžete najít také ordinace praktických lékařů pro děti i dospělé, ortopedickou ambulanci, dvě ordinace zubních lékařů, zubní laboratoř a služby kosmeticko-kadeřnického salónu. Lékárna je hned v přízemí, vstup do naší lékárny je bezbariérový, což oceňují hlavně vozíčkáři a maminky s kočárky. V blízkosti lékárny je situováno dostatek parkovacích míst, před lékárnou je prostor s několika lavičkami v příjemném zrevitalizovaném prostředí.

Naše služby:

  • Výdej a prodej léčiv včetně odborného poradenství, příprava individuálně připravovaných léčiv.
  • Široký sortiment volně prodejných léčiv a potravinových doplňků.
  • Úplný sortiment – chybějící zajišťujeme nejpozději do následujícího pracovního dne.
  • Pro stálé klienty máme k dispozici klientské věrnostní karty. Držitelům karty poskytujeme široké odborné poradenství - vedení lékových záznamů pacienta; benefitem karty je finanční bonus.
  • Přijímáme poukázky: Sodexo (Vital Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass), Unišek, Cadhoc dárkový kupón, DL-poukázky (Družstva lékáren).
  • Přijímáme platební karty: VISA, VISA Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, V Pay, JCB, Dinnersclub Int.


INTERNETOVOU LÉKÁRNU SV. JOSEFA jsme se rozhodli zprovoznit pro větší možnost prezentace našich služeb a šíře sortimentu, což je při normálním provozu kamenné lékárny a současném skladovém prostoru limitováno.

Cílem naší online lékárny je zvýšení komfortu a přiblížení se zákazníkovi. Uvědomujeme si současný moderní trend směřovat své nákupy do internetových obchodů a chceme skloubit tradiční služby kamenné lékárny s výhodami nákupu prostřednictvím e-shopu z pohodlí Vašeho domova.

Nechceme slevit z profesionálního odborného přístupu ke klientům, právě naopak umožňujeme rozšířit poradenství a poskytování odborných informací i zde v našem obchodě. Máte možnost se obrátit s Vašimi dotazy bezplatně na naše zkušené lékárníky, ať už bez vazby na nákup v našem e-shopu, anebo u konkrétního přípravku. Všichni tři lékárníci jsou atestovaní a mají několikaleté zkušenosti. Dotazy budou přednostně směřovány na PharmDr. Pavlu Tomalovou, která je zodpovědná za odbornou i formální stránku tohoto e-shopu.

Současný sortiment internetové lékárny čítá okolo 20 000 položek, objednávky doručujeme nejpozději 48 hodin od objednávky, jsme Vám k dispozici 24 hodin denně. Nabízíme široké spektrum volně prodejných léčiv, kosmetických výrobků, zdravotnických potřeb, produktů pro maminky, děti a seniory, přípravků pro sportovce a mnoho dalších.

Dodržujeme lékárenské normy, řídíme se příslušnými legislativními předpisy pro správnou lékárenskou praxi. Dbáme na správné lékárenské zacházení s léky a dalším sortimentem. Zboží nakupujeme od osvědčených distributorů léků, kteří zásobují běžné lékárny. Ověřte si naši lékárnu přes Státní ústav pro kontrolu léčiv (odkaz na SÚKL).

Přejeme si, aby všichni naši zákazníci byli s naší službou spokojeni a rádi se k nám opět vraceli. Máme zájem neustále zlepšovat naše služby a přivítáme Vaše připomínky a náměty.

Příjemný nákup Vám přeje kolektiv Lékárny sv. Josefa!