Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 180 kapslí

PDK 9.32666
Výrobce TEREZIA
FTS tablety, tobolky, kapsle
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet

Ušetříte 335 Kč ( -33 %)

1 003 Kč
668 Kč

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 180 kapslí

Základní složkou B17 Apricarc jsou mletá sušená meruňková jádra obsahující významnou látku vitamín B17 (také se nazývá laetril nebo amygdalin). Další složkou jsou zdraví prospěšné houby hlíva ústřičná a reishi, které obsahují významnou látku – betaglukany; a rakytník.

Produkt B17 Apricarc s meruňkovým olejem obsahuje:

Meruňková jádra

– jsou zdrojem vitamínu B17 – je obchodní název pro látku ve světě známou pod názvem laetril. Laetril obsahuje mimo jiné i polosyntetickou molekulu látky, zvanou amygdalin. Amygdalin můžeme najít ve více než 1200 rostlinách, především však v jádrech meruněk a hořkých mandlí. Dalším zdrojem této látky jsou i jádra z různých druhů ovoce jako jablka, hrušky, třešně, švestky, pomeranče, ale najdeme ho i v ostružinách, malinách nebo také luštěninách.

Hlíva ústřičná

– houba, která přírodní cestou podporuje správné fungování organismu a doplňuje tělu potřebné látky.

Reishi – Ganoderma

– houba, která pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Rakytník řešetlákový – podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu.

Složení v 1 kapsli:

400 mg směsi B17 Apricarc (prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (hippophae rhamnoides), prášek lyofilizované reishi (ganoderma lucidum), prášek hlívy ústřičné (pleurotus ostreatus) a oleje z meruňkových jader bez příměsí)

Dávkování:

Užívejte 1–2 kapsle 2× denně před jídlem po dobu minimálně 1–3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapijí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Balení: 150 kapslí + 30 kapslí ZDARMA – dávka na 1,5 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Produkt B17 Apricarc splňuje certifikaci o zdravotní bezpečnosti a byl klinicky testován.