Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 120 cps. (60+60)

PDK 914544
Výrobce TEREZIA
FTS tablety, tobolky, kapsle
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet

Ušetříte 120 Kč ( -26 %)

449 Kč
329 Kč

Přírodní doplněk stravy kombinuje hlívu ústřičnou se všemi aktivními látkami, jež jsou v houbě přirozeně obsažené a rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, činnost srdce, metabolizmu a trávicího traktu.

Terezia Company Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 120 cps. (60+60)

Hlíva ústřičná je jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších zdraví prospěšných hub. V kombinaci s rakytníkem, multivitaminem z přírody, tvoří účinné duo, které vašemu tělu zajistí dostatečné množství bioaktivních látek pro podporu celkové obranyschopnosti organismu.

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem obsahuje nejvyšší obsah deklarovaných betaglukanů – 236,4 mg betaglukanů v denní dávce. Svěřte své zdraví do rukou těchto přírodních zázraků.

 

Popis produktu

Široké spektrum živin, široké množství účinků. To přináší kvalitní český výrobek společnosti Terezia Company, který posílí váš organismus v mnoha směrech díky svému čistě přírodnímu složení. Hlívu ústřičnou, obsahující zdraví prospěšné beta-glukany, doplňuje olej z rakytníku, jenž podporuje přirozenou obranyschopnost. Má navíc pozitivní vliv na trávení a prospívá také vaší pokožce. Přípravek vhodný pro celiaky, těhotné a kojící ženy a děti od tří let.
 

Složení

1 kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg.
Obal kapsle: želatina.

Doporučené dávkování

1 kapsle 2× denně před jídlem.
Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.
Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

 

Ta správná kombinace

Vyváženost použitých ingrediencí: v tom spočívá síla tohoto přípravku, který mísí hlívu ústřičnou a olej z rakytníku řešetlákového v tom nejlepším množném poměru. Hlíva poskytuje tělu rozmanitou škálu potřebných živin a obsahuje beta-glukany, které posilují vaši přirozenou imunitu. Obranyschopnost podporuje i rakytník, jenž má pozitivní účinky také na metabolismus, činnost srdce, trávení, pokožku a přispívá i k celkovému dobrému fyzickému stavu.

Stoprocentně přírodní

Všechny složky, které v tomto doplňku stravy najdete, jsou čistě přírodního původu. Hlíva použitá na výrobu přípravku navíc pochází z kontrolovaných českých pěstíren. Její sušení probíhá lyofilizací, tedy mrazovým sušením, a konečný výrobek si tak zachovává nejen původní chuť i vůni, ale především všechny účinné látky. Zdravotní bezpečnost je garantována certifikátem Státního zdravotního ústavu.
 

Český výrobek

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Výrobcem těchto kapslí je česká společnost Terezia Company, která se pyšní několika oceněními a tradicí od roku 1990. Výrobna jejích produktů se nachází v Brandýse nad Labem, všechny suroviny pak pocházejí od dodavatelů z České republiky, Evropské unie a ze Sibiře.