Physiomer Hypertonic 135ml +ZDARMA Physiomer Hypertonic 20ml

PDK 93631
Výrobce DELMAS
FTS do nosu
Stav skladem
Počet

Ušetříte 175 Kč ( -54 %)

319 Kč
144 Kč

100% neředěná mořská voda v hypertonické koncentraci (22 g/l) bez konzervačních látek. Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení. Pro dospělé a děti od 2 let.

Physiomer Hypertonic (PHYSIOMER® Alergie a nosní dutiny) 135ml

Charakteristika

100% neředěná mořská voda v hypertonické koncentraci (22 g/l) bez konzervačních látek, pro dospělé a děti od 2 let. 

Na základě výzkumu byla koncentrace solí u přípravku PHYSIOMER® Alergie a nosní dutiny zvolena tak, aby nedráždila nosní sliznici a zároveň byla optimální pro dosažení potřebného účinku bez rizika vzniku návyku.

Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení. Zprůchodňuje nosní cesty ucpané v důsledku nachlazení, zánětu vedlejších nosních dutin nebo alergické rýmy.

Používání je vhodné pro osoby, které nemohou používat léky na zprůchodnění nosu, a pro osoby, které mají poškozenou nosní sliznici z důvodu dlouhodobého používání léků na zprůchodnění nosu.

Bezpečnost

Je zcela bezpečný, nenávykový, bez přídavků léčiv, bez rizika interakcí s léky. Nevysušuje ani nepoškozuje nosní sliznici, neovlivňuje chuť. Bez konzervačních látek, unikátní balení bez dráždivých hnacích plynů. Na rozdíl od ostatních fyziologických roztoků je tento bohatý na přírodní minerální látky. Physiomer je obsahuje v původní koncentraci a díky tomu má optimální pH.

Použití

1–2 vstřiky do každé nosní dírky dle potřeby. Vhodný pro dlouhodobé používání.

ZDARMA Physiomer Hypertonic (PHYSIOMER® Alergie a nosní dutiny) 20ml - vše viz výše uvedené.