Physiomer Baby nosní sprej 115ml (10/2021)

PDK 93632
Výrobce OMEGA FARMA
FTS rýma, kašel
Stav skladem
Počet

Ušetříte 109 Kč ( -48 %)

223 Kč
114 Kč

100% přírodní neředěná izotonická mořská voda (9g/l) pro čistý dětský nosík bez rýmy. Již od narození.

Physiomer Baby 115ml

100% přírodní neředěná izotonická mořská voda (9g/l), již od narození. 

Charakteristika

Nosní sprej Physiomer je vyráběný ze 100% mořské vody. Pochází ze zálivu Mont-Saint-Michel na severozápadu Francie. Protože jsou 100% přírodní a nenávykové, můžou je bez obav využívat i těhotné a kojící ženy nebo lidé trpící alergií.

Physiomer je určený pro každodenní čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu, pomáhá zprůchodnit nosní cesty a přináší komfort a pohodu při spaní a krmení. Čistí, zvlhčuje a regeneruje nosní sliznici. 

Díky očištění nosních cest pomáhá předcházet nosním infekcím a jejich šíření do uší a celých dýchacích cest. Odstraňuje hlen, opláchne prach, patogeny (viry a bakterie) a alergeny. Zabraňuje vzniku sekundárních infekcí a zánětu středního ucha.

Pro nejmenší - usnadňuje dýchání nejen při kojení. Je to jemný sprej s aplikační tryskou Comfort tip s jemným rozprašovačem, jejíž tvar je přizpůsoben dětskému nosu. 

Bezpečnost

Je zcela bezpečný, nenávykový, bez přídavků léčiv, bez rizika interakcí s léky. Nevysušuje ani nepoškozuje nosní sliznici, neovlivňuje chuť. Bez konzervačních látek, unikátní balení bez dráždivých hnacích plynů. Na rozdíl od ostatních fyziologických roztoků je tento bohatý na přírodní minerální látky. Physiomer je obsahuje v původní koncentraci a díky tomu má optimální pH.

Použití

Jedno vstříknutí do každé nosní dírky 1krát denně jako součást denní hygieny. V případě rýmy a ucpaného nosu zvyšte dávkování na jedno vstříknutí 2–4krát denně do každé nosní dírky.

Děti dýchají především nosem, a proto jim může jeho ucpání nebo výtok způsobit problémy. Dopřejte jim kvalitní dýchání a chraňte je před potenciální infekcí. Stačí jen vstříknout Physiomer baby do obou nosních dírek a odstranit hlen.