Aspirin 500mg tbl.obd.80x500mg

PDK 2918812
Výrobce BAYER BITTERFELD
ATC acetylsalicylic acid
SUKL 0188206
FTS LÉČIVA na bolest, horečku, nachlazení
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet

Ušetříte 47 Kč ( -12 %)

384 Kč
? Nejnižší cena na e-shopu lekarnasvjosefa.cz, za kterou se produkt prodával/nabízel za posledních 30 dní před začátkem akce

337 Kč

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg tbl.obd.80x500mg