Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Využijte nabídky slev BIO WELEDA kosmetiky pro děti a maminky.
POZOR! Kamenná lékárna bude ve ČTVRTEK 1. a 8.5.2025 uzavřena, nebude možnost vyzvednutí Osobních odběrů, také odesílání zásilek nebude možný!